Series
Ratings
182
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5