Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 2.0- 남극의 셰프Rated ★ 2.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 2.5
A Dance From AfarRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
- Deux YeojaRated ★ 3.5
- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 3.5
- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 3.5
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5