Series
Ratings
115
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0- Prank EncountersRated ★ 3.0
Prank EncountersRated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0