Movies
Ratings
300
Project Hail MaryRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The Merry GentlemenRated ★ 1.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0