Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Fire Force Season 3Rated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 5.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0