Series
Ratings
146
You and Everything ElseRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Season 2Rated ★ 3.5
Phineas and FerbRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0