Movies
Ratings
213
InterstellarRated ★ 5.0
Dragon Ball: Sleeping Princess in Devil's CastleRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Moomins on the RivieraRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
American PieRated ★ 4.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5