Series
Ratings
191
The Art of SarahRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 5.0