Series
Ratings
31
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 1.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5