Movies
Ratings
353
InterstellarRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Fast Food NationRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Paranoid ParkRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0- The Red ViolinRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
GravityRated ★ 5.0