Movies
Ratings
81
Funny GamesRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
RunRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 4.5
RVRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.0