Movies
Ratings
693
CobwebRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5