Series
Ratings
119
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Residential ComplexRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
My Dangerous WifeRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0- 유한클럽Rated ★ 2.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5