Movies
Ratings
1069
Life or Something Like ItRated ★ 2.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BewitchedRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
The FirmRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.0