Series
Ratings
42
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Cooking with BillRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0