Movies
Ratings
631
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
ControllerRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0