Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5- Dragon LeagueRated ★ 5.0
- Magic Angel Sweet MintRated ★ 4.0
- The Story of SaiunkokuRated ★ 5.0
- The Story of CinderellaRated ★ 4.5
Sailor Moon RRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
Time Travel TondekemanRated ★ 4.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 4.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.0- Paper CraneRated ★ 5.0
- 勇者警察ジェイデッカーRated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0