Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 0.5
The Price of ConfessionRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0