Movies
Ratings
973
BallerinaRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Girls on topRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 2.5
RomeoRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
Trolls Band TogetherRated ★ 3.0