Movies
Ratings
373
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
High HeelsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
German AngstRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.5
Testament of OrpheusRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
ApplesRated ★ 4.5
Boy Meets GirlRated ★ 2.0
Therapy for a VampireRated ★ 4.5
Me, Myself and MumRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5- Scary HouseRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 3.0