Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0