Series
Ratings
15
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0