Series
Ratings
12
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0