Titles you rated
A Faraway NationRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
ShinzanmonoRated ★ 4.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 5.0- Hanasaki Mai ga Damattenai 2015Rated ★ 5.0
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.5
Baby StepsRated ★ 5.0
Love Strikes!Rated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0