Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0