Titles you rated
White ChristmasRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0