Movies
Ratings
42
Cold WarRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5