Series
Ratings
27
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0