Movies
Ratings
651
ChefRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5
CracksRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 3.0
CasanovaRated ★ 3.0
Dior and IRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0