Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
UncleRated ★ 4.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 2.5
Jane EyreRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5
MononokeRated ★ 5.0