Series
Ratings
95
Whales and IRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Long Way HomeRated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5- Mo Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Long Way DownRated ★ 4.0
How to Become a Cult LeaderRated ★ 2.0