Series
Ratings
25
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5