Series
Ratings
151
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 2.0
She's Gotta Have ItRated ★ 3.0
Alexa & KatieRated ★ 3.5
White NightsRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 2.5- Hello, God!Rated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0