Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0