Movies
Ratings
276
Now You See MeRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5
GoosebumpsRated ★ 2.5
PushRated ★ 2.5