Series
Ratings
113
Bloodhounds Season 2Rated ★ 0.5
Concrete MarketRated ★ 2.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0