Movies
Ratings
380
The Sound of the Shaking EarthRated ★ 4.5
UmbracleRated ★ 4.0
Photographic MemoryRated ★ 4.5
Hic rosa, partition botaniqueRated ★ 4.5
Bouquets 1-10Rated ★ 4.5
Bouquets 21-30Rated ★ 4.0
Bouquets 11-20Rated ★ 4.0
Bouquets 31-40Rated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 4.5
Au Hasard BalthazarRated ★ 4.5- Oh, ValentineRated ★ 3.5
Adela Has Not Had Supper YetRated ★ 4.0
Birds, Orphans and FoolsRated ★ 4.5
The Coca-Cola KidRated ★ 3.5
Khrustalyov, My Car!Rated ★ 3.5
BalletRated ★ 4.0
Inspector LavardinRated ★ 4.0
No Other LandRated ★ 4.5
Les BichesRated ★ 4.0
DuseRated ★ 3.0