Movies
Ratings
683
ConclaveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5