Movies
Ratings
649
WarcraftRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0