Series
Ratings
81
Hot SpotRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0