Titles you rated
Defending JacobRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
I Don't Love You YetRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0