Titles you rated
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Star Wars RebelsRated ★ 3.0
Star Wars RebelsRated ★ 3.0
Star Wars RebelsRated ★ 3.0
Star Wars RebelsRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Hijack Season 1Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5