Series
Ratings
63- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0