Movies
Ratings
234
The AttorneyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
JigsawRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0