Series
Ratings
33
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Real Men 300Rated ★ 0.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.5
The Good WifeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Real MenRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.5