Series
Ratings
146- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Knife Edge: Chasing Michelin StarsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Men of the Wada FamilyRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Mad MenRated ★ 4.5