Movies
Ratings
516
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 1.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 0.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.0
FlowRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 1.0
Take This WaltzRated ★ 2.5
The Twilight SamuraiRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5