Titles you rated
The MentalistRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Tamon’s B-SideRated ★ 4.0
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
Fate/strange FakeRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0