Series
Ratings
20
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0