Series
Ratings
18
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 0.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0